Hakkımızda

Tele42.com 5651 sayılı yasanın 4. maddesinde tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@tele42.com  mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 9 – (1) İçerik nedeniyle hakları ihlâl edildiğini iddia eden kişi, içerik sağlayıcısına, buna ulaşamaması halinde yer sağlayıcısına başvurarak kendisine ilişkin içeriğin yayından çıkarılmasını ve yayındaki kapsamından fazla olmamak üzere hazırladığı cevabı bir hafta süreyle internet ortamında yayımlanmasını isteyebilir. İçerik veya yer sağlayıcı kendisine ulaştığı tarihten itibaren iki gün içinde, talebi yerine getirir. Bu süre zarfında talep yerine getirilmediği takdirde reddedilmiş sayılır.

 

Dikkat! Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle info@tele42.com adresinden iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden kaldırılacaktır.

Tele42.com içeriğini bazı internet sitelerine internet kullanıcılarının yüklemiş olduğu içeriklerden sağlayabilmektedir. Sitemiz içerisinde telifinizin çiğnediğini düşündüğünüz veya sizi rahatsız edici zarara uğratıcı içeriği info@tele42.com adresine ilettiğinizde içerik en geç 2 gün içerisinde sistemden kalıcı olarak kaldırılacaktır.

Tele42.com tüm telif ve haklara saygılı yayın yapmayı prensip edinmiştir tüm iletileriniz ile özenle ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz teşekkür ederiz.